Средња школа - Лукијан Мушицки


Sorszám Név Tantárgy A váltás B váltás
1. Milomir Radić Igazgató hétfő 10:00-12:00 hétfő 10:00-12:00
2. Skenđić Aleksandra Szerb nyelv és irodalom hétfő 11:45-12:35 hétfő 14:20-15:05
3. Radovanović Marijana Szerb nyelv és irodalom péntek 11:45-12:30 szerda 17:00-17:45
4. Tomić-Simić Nataša Szerb nyelv és irodalom
kedd 17:00-17:45
 
5. Kantár Faragó Szilvia, Чила Мориц Magyar nyelv és irodalom hétfő 13:30-14:15 hétfő 10:00-10:45
6. Putić Slobodan Orosz nyelv, csütörtök 09:00-10:25  
7. Dušan Rusmir Hitoktatás szerda 11:45-12:30 szerda 13:30-15:05
8. Popović Vesna Angol nyelv csütörtök 16:10-16:55  
9. Bojana Zec Német nyelv szerda 13:30-14:15 szerda 12:35-13:20
10. Kuljić Marija Alkotmány és állampolgári jogok, szociológia
kedd 13:30-14:15

kedd 13:30-14:15
11. Lazić Biljana Történelem, Polgári nevelés csütörtök 12:35-13:20 петак 12:35-13:20
12. Dijana Prolić Földrajz, Közgazdasági földrajz szerda 10:00-10:45 csütörtök 17:00-17:45
13. Bene Obradović Katarina Képzőművészet szerda 11:45-12:30 szerda 14:20-15:05
14. Pavlis Janko Testnevelés   hétfő 16:00-18:00
15. Mišković Milorad Testnevelés csütörtök 13:30-19:25 csütörtök 07:15-10:45
16. Pantoš Milan Testnevelés
kedd 16:00-16:45

kedd 10:00-10:45
17. Julinac Milan Matematika csütörtök 11:45-12:30 csütörtök 15:20-16:05
18. Stajer Angéla Matematika hétfő 14:15-15:05 hétfő 11:50-12:3,5
19. Berić Lara Matematika hétfő 17:00-17:45 hétfő 10:50-11:45
20. Simović Ljiljana Vegyészet
kedd 10:00-10:45
hétfő 17:00-17:45
21. Stančić Stevka Számitástechnika és informatika péntek 15:05-15:55 péntek 07:15-08:00
22. Janjanin Martina Elektrotechnika, Számitástechnika és informatika csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 16:00-18:00
23. Stajer Attila Számitástechnika és informatika hétfő 12:35-13:20 hétfő 13:30-14:15
24. Jung József Gépészeti tantárgycsoport csütörtök 12:35 -13:20 csütörtök 14:20 -14:05
25. Zvezdan Živanović Gépészeti tantárgycsoport kedd 13:10-14:15 kedd 13:30-14:15
26. Verebélyi László Gyakorlati oktatás kedd 10:00-10:45 kedd 16:10-16:45
27. Gogić Miroslava Közgazdasági tantárgycsoport péntek 17:45-18:20 kedd 17:45-18:30
28. Dejanović Tamara Közgazdasági tantárgycsoport hétfő 17:00-17:45 hétfő 10:50-11:45
29. Aleksić Dražena Közgazdasági tantárgycsoport péntek 13:30-14:15 csütörtök 16:10-16:55
30. Kossuth Edit Gyakorlati oktatás - fodrászat péntek 13:00-14:00 péntek 13:00-14:00
31. Gordana Tot Angol nyelv kedd 13:00-14:00 kedd 13:00-14:00
32. Jovanovski Sanja Gyakorlati oktatás - fodrászat szerda 08:50-11:45 szerda 13:30-17:45
33. Kokai Aniko Pszihológia szerda 08:00-08:45 szerda 17:50-18:35
34. Tarbuk Bogdanka Gyakorlati oktatás - kereskedők csütörtök 13:30-15:20

csütörtök 09:30-10:15

35. Ljubičić Gordana Ökológia és környezetvédelem csütörtök 09:10-9:55 csütörtök 15:20-16:05
36. Feher Eržebet Ökológia és környezetvédelem szerda 12:30-13:00 péntek 13:00-14:20
37. Katica Veđelek Hitoktatás kedd 16:05-17:00 kedd 10:00-10:45
38. Srećkov Nada Pedagógus hét-pén -09:00-15:00 hét-pén.- 09:00-15:00
39. Radić Jelena Fizika    
40. Lakatos Mária Zeneművészet szerda 10:00-10:45 szerda 16:00-16:55
41. Marija Kuljić Szociológia csütörtök 14:20-15:05 szerda 09:20-09:55
42. Gyarmati Balázs Történelem péntek 17:50-18:35 péntek 11:00-11:45
43. Valentina Kovačević Közgazdasági tantárgycsoport hétfő 16:00-16:55 hétfő 10:00-10:45
44. Nada Dušanović Lazić Jog hétfő 13:30-14:15 csütörtök 13:30-14:15
45. Marković Stanislava Jogász    
46. Pászti Rozália Titkár hétfő 10:00-11:00 csütörtök 11:45-12:30
47. Feher Aniko kémia szerda 09:30-10:00 szerda 14:45-15:20
48. Snežana Petković -Bumbić, Gordana Tot Angol nyelv csütörtök 10:00-10:45 péntek 16:10-16:55
49. Valentina Kovačević Közgazdasági tantárgycsoport hétfő 16:00-16:55 hétfő 10:00-10:45
50. Nada Lazić Jog kedd 15:05-15:55 kedd 10:45-11:15
51. Kristina Tomišić, Nikolina Bolić Gyakorlati oktatás - fodrászat hétfő 11:45-12:30  
52. Ljiljana Babić Stanković Anatómia, Elsősegély hétfő 12:30-13:20 hétfő 12:30-13:20
53. Milko Kuzman Gépészeti tantárgycsoport    
54. Radivoje Petrović Gépészeti tantárgycsoport    
55. Smiljka Sofrenović Szerb nyelv és irodalom    
56. Marija Aladič Fizika    
57. Biljana Banjac Latin nyelv    
58. Aniko Tot Angol nyelv    
59. Karolina Pakai      
60. Kovačević Valentina Főkönyvelő    
61. Bús Rozália Személyzet    
62. Srđan Zorić Mester    
63. Petar Đukić Biztonsági személy    
64. Sava Olić Személyzet    
65. Dragana Stanojević Személyzet    
66. Milica Anušić Személyzet    
67. Nadi Katalin Személyzet